Paskelbta Pakomentuoti

Oras vanduo šildymas optimaliausias sprendimas namui

Dar visai neseniai namo apšildymui žmonės rinkosi dujinius katilus, tačiau šiuo metu labai išpopuliarėjo šildymo siurbliai, veikiantys keliais principais – oras vanduo šildymas, oras oras, geoterminiai siurbliai. Negalima pasakyti, kuris iš jų geriausias, nes reikėtų rinktis atsižvelgiant į kiekvieną atvejį individualiai.

Kuo skiriasi šilumos siurbliai?

Oras oras siurbliai šilumą generuoja paimdami orą iš lauko ir jį sušildydami, jie sudaryti iš dviejų dalių – vidinės ir išorinės. Šis šildymas yra efektyvus ir taupus, tačiau jis labiau tinka mažoms patalpoms, nes šiluma sklinda tik iš įrenginio viduje. Labiau universalus oras vanduo šildymas, kuris tinkamas dideliam namui ar patalpai, tuo pačiu pašildo ir vandenį. Įrenginį taip pat sudaro dvi dalys, viena lauke, kita išorėje. Iš lauko paimtas oras sušildomas ir pakeliama vandens temperatūra, šiluma perduodama į grindinę sistemą. Kadangi grindims nereikia aukštos temperatūros siurbliai oras vanduo veikia labai efektyviai, sumažėja namo išlaikymo išlaidos.

Skaityti toliau: Oras vanduo šildymas optimaliausias sprendimas namui

Paskelbta Pakomentuoti

Kaip meno spauda gali transformuoti namų kambarį?

Trumpam padėkite augalus į šoną ir pagalvokite, kaip jūsų interjero dizainą galima patobulinti meno spaudiniais atspausdintais ant drobės ar skirtingų faktūrų popieriaus. Šiame įraše sužinosime, kodėl meno spaudiniai yra geresni už įprastus plakatus ir kaip turėtumėte juos panaudoti savo erdvėse, kad sukurtumėte nuotaiką, dėmesio centrą ir dar daugiau.

Skirtumas tarp meno spaudinių ir plakatų

Kaip ir visa kita, yra gerų ir blogų plakatų ir meno spaudinių. Tačiau pagrindinis skirtumas tarp jų yra tas, kad meno spaudiniai dažniausiai yra geresnės kokybės ir yra unikalesni nei plakatai. Taip yra todėl, kad plakatai gaminami masiniu mastu ir visi gauna identiškas arba beveik identiškas to paties vaizdo kopijas.

Geriausi meno spaudiniai skiriasi tuo, kad juos gamina grafinio dizaino specialistai, dizaineriai ar menininkai. Jų pirkimas taip pat gali būti būdas paremti kylančius vietinius menininkus jūsų vietovėje. Tai ne vieninteliai pranašumai renkantis meno spaudinius, o ne plakatus. Štai dar keletas…

Meno spaudinių pasirinkimo pranašumai

Įvairių meno spaudinių unikalumas neabejotinai daro juos populiariais tarp interjero dizainerių ir namų savininkų. Tačiau jie turi daugiau privalumų, įskaitant:

· Jie yra įvairių stilių, kurie gali papildyti bet kokį interjero stilių ar kambarį

· Jie gali pagerinti jūsų nuotaiką ir netgi padidinti biuro moralę

· Meno spaudiniai yra įperkami, skirtingai nei kolekcionuojant originalius meno kūrinius, tačiau jie vis tiek pasižymi dideliu unikalumo lygiu

· Paveikslų ant drobės rinkimas yra geras būdas išsaugoti prisiminimus, nes nuotraukų albumas daugeliui iš mūsų paseno.

Kaip galite naudoti paveikslus, kad sukurtumėte kambario stilių

Visi pirmiau minėti pranašumai yra puiki priežastis juos naudoti kuriant savo namų stilių – bet kaip galite naudoti meno spaudinius, kad sukurtumėte kambario stilių?

1. Nuomininkams („Lentynėlė“!)

Deja, daugeliui sunku žengti pirmą žingsnį būsto laiptais, nes bankai atsisako skolinti, kaip darė anksčiau. Tai reiškia, kad dauguma iš mūsų nuomojasi ir atsisako savo svajonių turėti šeimos augintinį ir papuošti savo namus tiksliai taip, kaip norime.

Kai kurie nuomotojai atsisako leisti nuomininkams dėti paveikslus, įskaitant meno spaudinius, nes tai gali sugadinti sienas ir tinką. Tačiau nuomininkai, nepraraskite vilties! Jums nereikia visą nuomos laikotarpį žiūrėti į tuščią kreminę sieną, jei nuspręsite pasidaryti lentyną.

Kas yra „Lentynėlė “? Užuot kabinę meno kūrinius prie sienos ir rizikuodami savo nuomos užstatu. Juos visada galite įdėti į rėmą ir pastatyti ant knygų lentynos ar mantijos. Tai leidžia pridėti šiek tiek išraiškos prie tuščios sienos – jos nepažeidžiant.

2. Nustatykite nuotaiką

Galite naudoti spalvas, kad sukurtumėte kontrastą ir paryškintumėte kambario dalį, arba pasirinkite identišką meno spaudinį, kuris sklandžiai tinka jūsų interjerui. Nuo tamsaus iki spalvingo ir nuo abstrakčios iki natūralumo – meno spaudiniai kiekvienam gali rasti. Primename, kad meno spaudinys nėra būtinai grafiškai paruoštas dizainerio darbas, tai gali būti fotografo menininko nuotrauka ant drobės, kuri taip pat papuoš jūsų namus.

Taip pat galite naudoti kambarį atitinkančius meno spaudinius, kad atspindėtumėte patį kambarį ir nustatytumėte jo toną. Pavyzdžiui, vonios kambaryje galite rasti meno spaudinių, vaizduojančių bangas arba vandenyną, o miegamajame – ramius kalnus ar saulėlydžius, kurie padės atsipalaiduoti prieš miegą.

3. Sukurkite kontaktinį centrą

Daugumoje namų televizorius veikia kaip pagrindinis svetainės taškas su visais jį supančiais baldais. Tai gali būti gėda, nes tai, kas iš esmės yra juodas veidrodis, nėra toks įdomus kaip intriguojantis meno kūrinys.

Galite naudoti paveikslus ant drobės, kad nukreiptumėte lankytojų dėmesį nuo televizoriaus į patrauklius meno spaudinius, padėdami juos strategiškai kambario centre. Tą patį galite padaryti savo miegamajame, pastatydami juos virš lovos arba valgomajame virš sienos priešais valgomojo stalą.

Padarę juos pagrindiniu kambario tašku, galite pakeisti kambario stilių, bet taip pat galite padaryti kambarį didesnį, nes jis nukreipia dėmesį nuo kambario kampų ar sienų (dažniausiai ten, kur yra televizorius).

Kaip išdėstyti paveikslus ir spaudą ant drobės

Suprantame, kad kiekvieną dieną norėsite mėgautis savo meno spaudiniais, o geriausias būdas tai padaryti – padaryti juos matomus. Tai gali atrodyti akivaizdu, bet jūs norite juos laikyti akių lygyje. Jei jie bus šiek tiek per aukšti arba žemi, jie negalės patraukti jūsų žvilgsnio – ir tai gali neleisti jiems tapti jūsų kambario židiniu (jei taip ketinate).

Skaityti toliau: Kaip meno spauda gali transformuoti namų kambarį?

Paskelbta Pakomentuoti

Augintinio šeimininko kompetencijų analizė

Kaip galime įvertinti augintinio šeimininko kompetencijas?

Prekės katėmsVerta pripažinti tai, kad augintinių šeimininkai yra labai skirtingi. Vieni jiems gali skirti mažiau laiko ir dėmesio, kita vertus kiti pastarūjų patikės kur kas daugiau. Tačiau, bet kokiu atveju tai nėra taip svarbu tuomet, kai augintinis jaučiasi gerai. Puiki savijauta yra visa ko prioritetas. Visiškai natūralu, kad jeigu jūsų augintinis bus patenkintas suteikiama priežiūra, jis spinduliuos tik teigiamas emocijas. Tokiu atveju pats šeimininkas taip pat galės jaustis puikiai. Turime suvokti tai, kad augintinis nėra žaislas. Jis negali būti skirtas tik pramogoms, žaidimams ar kitoms smagioms atrakcijoms. Būtina suprasti, kad jis yra lygiai toks pat gyvas organizmas, kokie esame ir mes. Tad, negalima pamiršti, kad augintinis, koks jis bebūtų, turi jausmus ir emocijas. Žinoma, jeigu jam yra kažkas ne taip, jis nemoka mums viso to išreikšti žodžiais. Dėl šios priežasties būtina atkreipti dėmesį į galimas elgesio korekcijas, žvilgsnį ir kitus poelgius, kurie įprastomis dienomis mums nebūdavo pastebimi. Tokiu atveju bus galima suvokti, kad augintinis jaučiasi ne taip. Galbūt jam kažką skauda ar yra patiriami kiti gerai sveikatos būklei palaikyti negalavimai. Įvertinus tai, būtina kreiptis į veterinarijos specialistus.

Skaityti toliau: Augintinio šeimininko kompetencijų analizė