Paskelbta Pakomentuoti

Kaip užtikrinti odos drėgnumą?

Nuostabi oda reikalauja laiko bei dėmesio. Tačiau juk jo skirti verta. tokiu atveju oda bus glotni nepriklausomai nuo to – kiek Jums yra metų. Tiesa, reikalingas ne tik odos drėkinimas, tačiau ir kitos priemonės, kurios gali padėti suteikti odai daugiau drėgnumo ir tuo pačiu padėti išvengti įaugusių plaukelių, kurie dažniausiai kelia diskomfortą.

Grožio formulėViena tokių priemonių yra epiliatoriai, kuriuos galite rasti čia: https://grozioformule.lt/produktas/ipl-fotoepiliatorius/.

Pateiksime ir dar kelis patarimus, kurie gali padėti Jums džiaugtis nuostabia oda.

· Pirmiausia visada geriausias pasirinkimas yra naudoti specialius aliejus, kurie parduodami specializuotose prekybos vietose. Paprasčiausiai juose yra tokie ingredientai, kurie reikalingi žmogaus odai, tad ir odos drėkinimas bus ne tik efektyvus, tačiau taip pat dažniausiai ir sėkmingas procesas.

· Lygiai taip pat galima naudoti ir paprasčiausius aliejus, kurie yra skirti maisto gamyboje. Šiuo metu vis daugiau moterų renkasi tokias alternatyvas, kadangi kainuoja jos kur kas mažiau, tačiau matyti, kad galima pasiekti gerą rezultatą. Tik dažniausiai pačios procedūros ne tokios malonios.

· Geras pasirinkimas yra ir kūno sviestas, kuris labai maloniai padengia odą ir tuo pačiu pasirūpina, kad po tepimo visas kūnas labai maloniai kvepėtų.

· Kad bet kokia drėkinamoji priemonė tikrai gerai įsigertų į odą – reikalingas ir odos šveitimas. Tam galima irgi naudoti specialias priemones arba paprasčiausius kavos tirščius. Tokiu atveju bus pašalinamos negyvosios ląstelės ir taip kremas geriau įsiskverbia į pačią odą. Tokiu atveju ji ilgesnį laiko tarpą išlieka graži.

· Odos drėgnumui taip pat reikalingas ir tinkamas patalpų drėgnumas. Tai reiškia, kad jeigu Jūsų namuose ras yra labai sausas – dažniausiai reikia daugiau priemonių, kurios skirtos odos drėkinimui. O kai kambario pras nebe toks sausas – tų priemonių kiekis gali būti kur kas mažesnis, nes efektas bus greičiau pasiekiamas.

Kuo daugiau dėmesio skirsite savo odai – tuo ji gražiau atrodys. Ir tai tikrai nėra susiję su didelėmis investicijomis, kadangi dagelis ritualų gali būti atliekami paprasčiausiai namuose. Siūlome ir Jums tai išbandyti, kad visus metus oda išliktų drėgna.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *