Paskelbta Pakomentuoti

Kokie kvepalai labiausiai patinka vyrams ir kokie – moterims?

Ar kvepalai tikrai turi būti klasifikuojami pagal lytis? Juk kvapas yra labai subjektyvus dalykas ir vieni aromatai gali labiau patikti vieniems, kai tuo tarpu kiti – kitiems. Ir su lytimi čia yra mažai sąsajų. Bent jau taip sako ekspertai.

Tiesa, kartais klasifikavimas remiasi pirkimais, žmonių norais, tad rinkimasis tampa kur kas greitesnis ir paprastesnis. Pavyzdžiu, kai reikalingi kvepalai moterims – jos dažniausiai ieško jų čia: https://burkalifa.eu/6-kvepalai-moterims.

Kodėl? Nes čia sudėti patys dažniausi aromatai, kurie patinka dailiosios lyties atstovėms. Tuo tarpu vyrai renkasi kitokius kvapus, tad būtent tai ir tampa esminiu aspektu, kuris padeda paprasčiau klasifikuoti aromatus.

ButeliukasTokia jau praktika, kad moterys dažniausiai renkasi saldesnius kvapus, kurie yra kur kas mielesni, kur kas jautresni, dažniausiai padeda kur kas geriau jaustis ir tuo pačiu suteikia to trapaus moteriškumo, kuris dažniausiai siejamas su saldumu. Tuo tarpu vyrams labai patinka gaivūs kvapai, tačiau tai nėra taisyklė. Moterys taip pat mėgsta gaivius kvapus, tačiau ir šiuo atveju yra skirtumas – koks tas gaivumas. Vyrų kvepalų gaivumas dažniausiai yra siejamas su kartumu, galbūt net su aštrumu. Ne veltui rinkoje galima rasti tokių kvepalų, kurie gaminti iš tam tikrų rytietiškų prieskonių, tiksliau, tai yra pagrindas.

Moterys taip pat kur kas labiau mėgsta gėlių kvapus, kurie toli gražu ne visada yra saldūs kaip kad gali atrodyti. Pačių gėlių aromatų pasirinkimas yra labai platus, labai skirtingas, tad reikia domėtis kokios yra pagrindinės natos. Tai turėtų padėti susidaryti nuomonę apie tai, ko galima tikėtis.

Vyrai dažniausiai perka mažesnius buteliukus, tačiau juose pačių kvepalų koncentracija yra kur kas didesnė. Ar tai reiškia, kad kvepalai bus išnaudojami greičiau? Tikrai ne. Priešingai. Tai reiškia, kad užtenka vieną kartą papurkšti kvepalus, kad net kelias dienas ir dar ilgiau drabužiai nuostabiai kvepėtų. Tad svarbiausia – Jūsų pasirinkimas ir tuo pačiu apsisprendimas – kaip kvepėti.

Ir jokio skirtumo, kad kapai gali būti kategorizuojami pagal lytis. Rinkitės tą variantą, kuris labiausiai tinka ir patinka Jums.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *