Paskelbta Pakomentuoti

Plaukų džiovinimas – mokslas. Kaip pasirūpinti savo plaukais?

Sausi plaukaiNuostabiai atrodantys plaukai yra pats gražiausias tiek vyro, tiek moters papuošalas. Nieko keisto, kad daugelis investuoja tiek pinigus, tiek laiką, kad galėtų džiaugtis tikrai skoningai atrodančiais plaukučiais, kurie taip pat yra ir sveiki bei gražūs.

Deja, viskas ne taip paprasta kaip kad atrodo. Šiuo metu priemonių priežiūrai yra labai daug, tačiau ne visos yra geros, tad ne visada pavyksta rasti tai, kas Jums labiausiai tinka plačioje pasiūloje. Juk net ir plaukų džiovintuvas yra labai įvairus ir kiekvienas ieškodamas turi kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms. O reikia daugiau dėmesio skirti ir kitiems niuansams, kurie bus aptarti šiame straipsnyje.

Tinkamos priežiūros priemonės pasirinkimas

Pirmiausia Jums reikalingas geros kokybės plaukų džiovintuvas, kuris gali garantuoti, kad pavyks ne tik labai greitai išdžiovinti plaukus, tačiau taip pat ir įsigyti gerą įrangą, kuri Jums tarnaus ilgai.

Pateiksime pačius svarbiausius aspektus, kurie dažniausiai garantuoja gerą sistemą. Žinoma, viskam reikia laiko, tačiau jo skirti verta, kadangi dažniausiai plaukų džiovintuvas perkamas ilgiems metams.

1. Pirmiausia siūlome daugiau dėmesio skirti gamintojams, kurie plačiau aptariami internete. Skaitykite kitų žmonių komentarus, nuomonę, kuri gali padėti suprasti – ar tam tikras prekinis vardas tikrai yra vertas dėmesio bei kokybės. Žinoma, ne visada Jūsų bei kito žmogaus nuomonė sutaps, tačiau bent jau preliminarus vaizdas bus nupieštas.

2. Lygiai taip pat siūlome skirti dėmesio dydžiu, matmenims. Ne tik dėl to, kad tokia įranga turi namuose rasti jai labiausiai tinkamą vietą, tačiau ir dėl to, kad paprasčiausiai dėl keliavimo. Daugelis merginų kai keliauja su savimi imasi džiovintuvus, kurie padeda kur kas greičiau pasiruošti. Juk kelionių metu kiekviena minutė yra labai svarbi. Štai todėl geriausia yra mažesnių matmenų, tačiau tokie patys galingi.

3. Taip, galingumas yra dar vienas niuansas, kuriam reikia skirti dėmesio bei laiko. Tai dažniausiai aktualu tiems, kurie turi labai didelius ir ilgus plaukus. Tokiu atveju norisi kuo greičiau pasiekti efektą. Rinkitės galingesnius, tačiau nepamirškite įvertinti ir energetinio naudingumo klasės.

4. Taigi, energetinis naudingumas yra dar vienas niuansas, kuriam reikia skirti dėmesio. Šiuo metu perkant bet kokio tipo elektros prietaisus siūloma rinktis a++ klasės, kadangi jie veiks našiai, tačiau ims mažiau energijos. Tokiu atveju padės Jums sutaupyti ir tuo pačiu gyventi ekologiškiau.

5. Jeigu norisi, kad po ranka visada būtų stilingas daiktas – tokiu atveju detaliau turi būti analizuojamas ir dizainas. Modelių gausa yra labai plati, tad esame tikri, kad kiekvienas ras tai, kas labiausiai tinka. Bet kuriuo atveju svarbiausi Jūsų poreikiai, tad siūlome mažiau dėmesio skirti madai bei rinktis atitinkamai.

6. Judame toliau r daugiau dėmesio skiriame funkcionalumui, kuris leidžia ne tik išdžiovinti plaukus, tačiau taip pat ir suskurti pačią gražiausią šukuoseną. Nu tokių, kurios leidžia džiaugtis garbanotais plaukais iki tokių, kurios tik džiovina. Taip pat dažniausiai siūlomi tokie, kurie turi bent jau kelis vėjelių bei karščio intensyvumus. Tai suteikia daugiau mobilumo, tačiau patogumo ir tuo pačiu daugiau galimybių.

7. Galiausiai, daugeliui taip pat svarbi kaina, kadangi norisi džiaugtis ne tik funkcionalumu, tačiau ir tuo, kad jūsų piniginė nebūtų labai nuskriausta. Kadangi internete galima kur kas paprasčiau pamatyti akcijas, siūloma jas sekti, jomis domėtis ir tuo pačiu pagaliau įsigyti tai, ko Jums reikia ir tuo pačiu ko esate verti.

Plaukų priežiūros patarimai

Jeigu norite, kad Jūsų plaukai visada atrodytų puikiai – tokiu atveju jiems reikia kirti kuo daugiau dėmesio. Pateiksime kelis patarimus, kurie leis jums džiaugtis nuostabiai plaukais. Žinoma, kai kurie net ir labai intensyviai prižiūrint neatrodys taip gerai kaip kad neskiriant jiems dėmesio, tačiau bet kuriuo atveju dėmesio reikia nes tuomet ir rezultatas bus pats geriausias.

· Džiovinimo metu siūlome palenkti galvą ir džiovinti iš apačios. Tokiu atveju Jūsų plaukai bus pakelti nuo šaknų ir ne tik puikiai atrodys, tačiau taip pat ir gražiai glus. Dažniausiai tokiu atveju džiovinimas yra net greitesnis ir paprastesnis, tad bet kuriuo atveju siūlome rinktis patogumą, kai jis yra pasiekiamas ranka.

· Prieš džiovinimą galima rinktis specialias priemones, kurios tarsi apgaubia plaukus nuo karščio ir jo daromo neigiamo poveikio. Tokios priemonės dažniausiai naudojamos prieš plauko tiesinimą, tačiau mes papildomai siūlome rinktis ir džiovinimo metu. Tai leis apsaugoti plauks ir tuo pačiu išlaikyti drėgmę juose, galiausiai, būti ramiu, kad nuo džiovinimo Jūsų plaukas nebebus šiurkštus.

· Lygiai taip pat labai geras pasirinkimas yra ir priemonės, kurios gali džiovinimo metu formuoti plaukus. Tai ne tik specialūs lakai, tačiau tai pat ir priedai džiovintuvui. Jeigu Jūsų įsigytas džiovintuvas yra be priedų – tokiu atveju siūlome įsigyti atskirai.

· Džiovinimo metu geriausia naudoti kuo žemesnės temperatūros vėjelį. Žinoma, kai labai skubama – reikalingas karštesnis, kad pavyktų kuo greičiau išdžiovinti. Tačiau kitais atvejais geriausia rinktis ne tik vėsesnį, tačiau taip pat ir tokį, kuris nėra labai intensyvus. Žinoma, tai reikalauja laiko, tačiau lakai bus išdžiovinti ir tuo pačiu nebus pažeisti.

· Po džiovinimo visada galima plaukus iššukuoti. Kai kurie tai daro džiovinimo metu. Neblogai, tačiau siūlome nepamiršti, kad tai dažniausiai kenkia plaukui, daro j ne tik sausesnį, tačiau taip pat ir gali sugadinti galiukus. Taigi, geriausia šukuoti po džiovinimo, kadangi kai plaukai yra šlapi – to geriausia taip pat yra nedaryti.

Ir pabaigai…

Tinkamos priemonės ir tuo pačiu tinkamas jų naudojimas daro stebuklus. O šiuo metu priemonių gausa yra labai plati. Tai galiausiai didina tikimybę, kad kiekvienas atras tai, kas jam labiausiai tinka. Galiausiai, renkantis ir tuo pačiu naudojant visada siūlome ieškoti info internete, laikytis taisyklių ir kuo daugiau domėtis, kadangi plaukams reikia dėmesio, kad jie atrodytų puikiai.

Galiausiai, reikia kasdien naudoti geros kokybės šampūnus ir tuo pačiu tokias priemones, kurios ne tik suteikia plaukui apimties, tačiau taip pat ir išlaiko gyvybingumą, kuris kiekvienam yra labai svarbus. Tų priemonių gausa yra labai plati, tad bet kuriuo atveju reikalinga pati geriausia kokybė, kuri yra prieinama kiekvienam. Taip pat siūlome daugiau domėtis sudėtimis, kurios leidžia kur kas paprasčiau suprasti ko galima tikėtis iš priemonės. Juk reikalingas ne tik efektas čia ir dabar, tačiau taip pat tokios kokybės priemonės, kurios leidžia plaukui įgauti kuo daugiau jėgų ir tuo pačiu elastingumo, kuris dažniausiai pasireiškia gyvybingumo pagalba.

Kad ir kokios priemonės yra po ranka – tai pat reikia skirti laiko jų naudojimui ir tuo pačiu taisyklingai priežiūrai. Tik tokiu atveju Jūsų plaukai visada atrodys puikiai. Taip, kaip kiekvienas nori labiausiai…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *