Paskelbta Pakomentuoti

Plaukų šepečiai ir šukos

Išsirinkti tinkamą plaukų šepetį ir šukas gali būti nelengva užduotis. Kadangi yra tiek daug skirtingų formų ir dydžių, gali būti sunku priimti geriausią sprendimą. Tačiau žinodami plaukų šepečių ir šukų pagrindus, galite lengviau pasirinkti teisingai. Skirtingų tipų šukos ir šepečiai yra sukurti taip, kad geriausiai tiktų skirtingų tipų ir stilių plaukams, todėl prieš perkant svarbu apsvarstyti, kokio tipo plaukus turite. Be to, žinodami savo plaukų tekstūrą ir ilgį, galite priimti pagrįstą sprendimą, kokios šukos ar šepečiai jums geriausiai tinka. Suprasdami kiekvieno tipo šepečių ir šukų savybes, galite rasti tobulą priemonę savo plaukams. Nesvarbu, ar siekiate apimties, blizgesio, ar glotnios išvaizdos, tinkamas plaukų šepetys ir šukos gali padėti pasiekti norimą stilių.

Kuo skiriasi šepetys ir šukos?

Plauku sepetysIr šepečiai, ir šukos yra įrankiai, naudojami plaukams formuoti. Pagrindinis skirtumas tarp jų yra tas, kad šepetys turi šerius, o šukos – dantukus. Šepečiai puikiai tinka ilgiems plaukams suteikti apimties, o šukos ypač naudingos trumpiems plaukams, kuriuos sunku formuoti. Šukos turi plokščią paviršių su dantukais, kurie skirti slysti plaukais ir juos iššukuoti. Šukomis galima suteikti plaukams blizgesio ir juos formuoti, tačiau jos nėra idealios šukuosenoms formuoti. Šukų dantukai paprastai būna arti vienas kito, todėl jos puikiai tinka sunkiai iššukuojamiems plaukams iššukuoti. Ji taip pat puikiai tinka turintiems ilgus plaukus, nes ja galima sukurti tiesią ir glotnią šukuoseną. Šepetys skirtas plaukų augimui skatinti ir trumpiems plaukams suteikti apimties. Kitaip nei šukos, šepečiai turi platesnius ir minkštesnius šerelius, kurie skirti paskirstyti riebalus nuo galvos odos iki plaukų galiukų, taip suteikiant jiems būtino maitinimo. Šepečiai taip pat puikiai tinka norint sukurti glotnias ir glotnias šukuosenas, ypač ilgiems plaukams. Plauku sepetys ir rinkos naujienos.

Kokių tipų yra šepečiai ir šukos?

– Plaukų šepečiai – jie puikiai tinka plaukams iššukuoti ir paskirstyti aliejus nuo galvos odos iki plaukų galiukų. Plaukų šepečiai būna įvairių formų ir dydžių, todėl galite rasti savo plaukų tipui tinkamą šepetį. Pavyzdžiui, apvalūs šepečiai puikiai tinka ilgiems plaukams, o menteliniai – trumpiems plaukams. – Plačių dantų šukos – plačių dantų šukos puikiai tinka trumpiems plaukams iššukuoti ir formuoti. Jos taip pat ypač naudingos garbanotiems plaukams. Plačių dantų šukos leidžia ištiesinti garbanotus plaukus ir sukurti glotnų ir lygų stilių. Siaurų dantukų šukos puikiai tinka ilgiems plaukams, nes jomis galima sukurti apimties. – Ventiliacinis šepetys – Ventiliaciniai šepetėliai skirti trumpiems plaukams suteikti apimties ir pakelti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *