Paskelbta Pakomentuoti

Šuniui įkando erkė. Ką daryti?

Vet klinikaPavasario metu norisi kuo daugiau laiko praleisti lauke ir tai yra visiškai natūralu. Norisi kuo daugiau laiko judėti lauke, ypač miškuose ir ganyklose, kur labai gerai jaučiasi ne tik žmogus, tačiau taip pat ir jo šuo. Visgi, VET klinika Vilniuje ir joje dirbantys specialistai pastebi, kad kartu su geru oru bei džiaugsmu taip pat ateina ir erkių sezonas, kuris gali būti visiškai žalingas Jūsų gyvūnui.

Svarbiausia – greita reakcija

Kad ir su kokiomis sveikatos problemomis susiduria gyvūnas – svarbiausia yra kuo greitesnė reakcija, kadangi ilgai laukiant galima net ir mažas problemas padaryti labai didelėmis. O tokiu atveju, kai kalbama apie erkes – reikia dar daugiau dėmesio skirti smulkmenoms ir tuo pačiu greičiau, kadangi nuodingos erkės nuodai labai greitai sklinda po šuns kūną, tad galima padaryti nepasitaisomą žalą, kurios vėliau išvengti negalės net ir specialistas.

Štai todėl geriausia mintyse turėti kliniką, kur bus galima sulaukti pagalbos kai jos labiausiai reikia. Tuomet bet koks pavojus gyvūnui nebus toks didelis, kaip kad be pagalbos po ranka.

Apsauga reikalinga

Žinoma, kad Jums niekada netektų susidurti su gyvūno sveikatos problemomis – siūlome pasirūpinti apsaugomis, kurios skirtos šunims be kitiems gyvūnams. Kokios labiausiai tinka jūsų augintinio atveju? Geriausia yra tartis su specialistais, kurie patars. Kai kuriems labiausiai tinka antkakliai. Tačiau tik tokiu atveju, kai gyvūno kailis nėra labai tankus bei ilgas. Kiti renkasi lašiukus, kurie turi būti dedami ant gyvo sprando. Vėlgi, geriausia tartis su specialistu, kadangi kinta ne tik augintinio rūšis, tačiau taip pat ir jo išvaizda pagal kurią pasiūloma labiausiai tinkama apsaugos priemonė.

Sveikatos gerinimas

Žinoma, kad ir atsiradus nelaimei būtų galima išvengti sveikatos problemų – labai svarbu kuo labiau stiprinti gyvūno imuninę sistemą. Žinoma, dėl vitaminų geriausia yra tartis su veterinarais, kurie prižiūri Jūsų gyvūną, tad ir žino – ko jam labiausiai reikia, kad jis visada būtų sveikas bei laimingas. Tiesa, pačių vitaminų taip pat yra labai daug, tad siūlome neskubėti jų pirkti, o daugiau dėmesio skirti smulkmenoms ir rasti tuos, kurie tikrai neš naudą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *