Paskelbta Pakomentuoti

Ugdykite save, darbuotojus, komandą

Šiais laikais labai daug yra kalbama apie darbuotojus, kurie yra būtini tam tikrų darbų atlikimui. Žinoma, reikalingi ne tik žmonės, kurie kasdien atlieka tam tikrus darbus, tačiau taip pat ir geri darbuotojai, komanda, kuri vieningai siekia tikslo ir tuo pačiu stengiasi dirbti taip, kad įmonei pavyktų pasiekti kuo daugiau.

Koučingas yra geriausias būdas ir tuo pačiu metodas darbuotojų motyvacijos didinimui ir gerinimui. Tik reikia rasti gerus specialistus, kurie mokėtų motyvuoti ir tuo pačiu mokėtų darbuotojus sudominti.

Motyvuokite dirbti kartu

KoučingasKoučingas dažniausiai skatina sujungti atskirus komandos narius į vietą vienumą, kuri tariasi ir vieningai siekia tų pačių tikslų. Gali atrodyti labai sudėtinga, juk kiekvienas žmogus – unikalus. Ne veltui tam ir reikalingas specialistas, kuris atsakingas už ugdymą ir tuo pačiu vienijimą. Patys žmonės sunkiai buriasi į komandą kadangi kiekvienas jų yra vis kitoks. Tačiau tais atvejais, kai jie yra buriamo – viskas yra įmanoma.

Tikslo žinojimas

Dažniausiai bendro tikslo siekimas labai lengvina ir pagreitina darbus. Tačiau blogiausia, kai žmonės nežino – koks yra tikslas. O verslo praktikoje tai yra labai dažnas dalykas. Tik patys vadovai žino – ko jie siekia ir tuo pačiu ko reikia įmonei. Tuo tarpu darbuotojai dažniausiai nesuvokia kokia yra visko pagrindai.

Lyderis – būtinas

Kad ir kokiais būdais komanda bus buriama siekti to paties tikslo, tačiau svarbiausia, kad ją visą burtų lyderis, kurio tikslas yra pasirūpinti, kad kiekvienas komandos narys žinotų koks jo darbas ir tuo pačiu kokia jo yra atsakomybė. Kadangi šiuo metu vadovais labai dažnai tampa tie žmonės, kurie neturi įgūdžių – jie nemoka kalbėti su savo darbuotojais. Tokiu atveju koučingas tampa reikalingas ir patiems vadovams iš kurių bandoma padaryti lyderius. Žinoma, tam reikia laiko, tačiau praktika rodo, kad dažniausiai rezultatai tikrai patenkina lūkesčius.

Kuo daugiau dėmesio kiekvienam darbuotojui – tuo daugiau komandinės sėkmės. O jos dažniausiai ir reikia, kad įmonei pavyktų pasiekti užsibrėžtus tikslus ir dar daugiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *