Paskelbta Pakomentuoti

Iš kur skolintis būsto įsigijimui?

Lietuviai yra ta tauta, kuri pasižymi ne tik draugiškumu, tačiau ESC šalyse turi daugiausia nuosavo būsto. Tai yra kiekvieno iš mūsų kraujyje. Poreikis turėti nuosavus namus, kurti juos, o ne gyventi nuomojamuose, kurie bet kada gali būti pakeičiami kitais, nes nuomotojai taip nusprendė. Natūralu, kad būsto paskola šiuo metu yra imama aktyviai kaip niekada. Kadangi sąlygos tampa vis atviresnės – žmonės naudojasi tokia galimybe ir pagaliau įsigijo savo svajonių namus, kuriuose yra gera būti.

· Bankai

Tai bene pati populiariausia vieta būsto paskolai gauti, kadangi bankai dažniausiai skolina gana dideles sumas, o daugeliui žmonių tai yra svarbiausia. Siūlome nepamiršti, kad bankai taip pat dažniausiai užsideda ir nekuklias palūkanas, kurios dažniausiai ir skatina pagalvoti – ar paskola šio tipo institucijoje tikrai yra geras pasirinkimas.

Būsto paskola· Paskolų įmonės

Mažesnio tipo paskolos teikiamos kredito įmonėse. Minusas, kad palūkanos taip pat nėra kuklios, taip pat dažniausiai reikia atitikti nemažai sąlygų, tad tikrai ne kiekvienas gali gauti am reikalingą paskolą. Galiausiai, tai puikus pasirinkimas remonto darbams, tačiau ne būsto įsigijimui.

· Kaimynai

Pasiskolinti visada galima ir iš pažįstamų žmonių. Tačiau geriausia taip nedaryti, kadangi tokios paskolos gali sugadinti net ir labai gražias draugystes. Juk pinigai ne suartina, tačiau dažniausiai išskiria. Liūdna, tačiau tokia ta tiesa.

· Tarpusavio skolinimosi platformos

Galima skolintis ir iš žmonių, kurie teikia paskolas per tarpusavio skolinimosi platformas. Minusas tad, kad dažniausiai paskolų dydžiai yra gana maži, tad šio tipo galimybė labiausiai tinkama tokiu atveju, kai reikalinga nedidelė paskola kasdieniniam poreikiams.

· Kredito unija

Patraukliausia galimybė yra kredito unija. Ir dėl gana lanksčių sąlygų ir dėl didelių paskolų, galiausiai, palūkanos patrauklios kiekvienam, tad belieka palyginti įmones ir rasti tą, kurioje teikiamos paskolos labiausiai atitinka poreikius, galimybes bei lūkesčius.

Galimybių yra labai daug, tad kiekvienas, kuris nori pagaliau turėti savo namus – gali tai padaryti. Tik svarbiausia yra neskubėti, kadangi tai gana didelis finansinis įsipareigojimas, tad smulkmenų analizavimas tampa labai svarbus ir reikalingas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *