Paskelbta Pakomentuoti

Kaip išsirinkti tinkamą kačių maistą savo pūkuotam draugui?

Katės yra vieni mylimiausių naminių gyvūnėlių pasaulyje, ir ne veltui. Jos suteikia mums draugiją, meilę ir pramogą. Tačiau norint, kad jūsų katė būtų sveika ir laiminga, svarbu ją tinkamai maitinti. Pasirinkti tinkamą kačių maistą savo pūkuotam draugui gali atrodyti nelengva užduotis, tačiau taip neturi būti. Atlikę kelis paprastus veiksmus, galite užtikrinti, kad jūsų katė maitintųsi jos amžių, aktyvumo lygį ir sveikatos būklę atitinkančiu maistu. Turėsite atsižvelgti į tokius dalykus kaip sudedamosios dalys, šėrimo grafikas ir specialūs mitybos poreikiai. Apsiginklavę tinkama informacija, galėsite priimti geriausią sprendimą savo katei ir suteikti jai reikiamą maistą. Konservai šunims ir konservai katėms už tikrai gerą kainą.

Kačių maistasJums gali kilti klausimas, nuo ko pradėti renkantis kačių maistą. Prieš ką nors darydami, pirmiausia turėtumėte suprasti savo katės mitybos poreikius. Taip galėsite išsirinkti geriausią ėdalą konkrečiai savo katei, atsižvelgdami į jos mitybos reikalavimus. Katės yra natūralūs mėsėdžiai ir yra sukurtos ėsti daug baltymų turintį maistą. Todėl, siekiant patenkinti jų mitybos poreikius, svarbu, kad mitybos racionas būtų gausus baltymų. Norėdami savo augintiniui parinkti geriausią kačių ėdalą, turite atsižvelgti į toliau nurodytus dalykus: amžių: Kai katės sensta, joms reikia vartoti kitokį maistą, kad būtų patenkinti besikeičiantys jų poreikiai. Paprastai katės subręsta nuo vienerių iki dvejų metų amžiaus. Po to jas galima šerti suaugusiųjų maistu. Aktyvumo lygis: Kačių ėdalo kiekis, kuriuo šeriate savo katę, priklauso nuo jos aktyvumo lygio. Mažiau aktyvioms katėms reikės mažiau maisto nei aktyvioms.

Katės iš prigimties yra mėsėdės ir yra skirtos ėsti daug baltymų turinčią mitybą. Norint patenkinti jų mitybos poreikius, svarbu, kad mityba būtų gausi baltymų. Kačių maiste esantys baltymai gaunami iš mėsos baltymų, pavyzdžiui, pelių, žuvies ir paukštienos. Šiuose baltymuose gausu aminorūgščių ir mineralų, jie labai svarbūs kačių sveikatai. Kačių maiste taip pat yra angliavandenių, pavyzdžiui, grūdų ir skaidulų, kurie naudingi virškinimo sistemai palaikyti. Kačių maiste taip pat yra vitaminų, kurie būtini gerai sveikatai. Gerai kačių sveikatai svarbios ir kačių maiste esančios mineralinės medžiagos, pavyzdžiui, kalcis, geležis, natris ir kalis. Kačių maistas ir specialistės patarimai.

Renkantis kačių ėdalą svarbu suprasti, kokios sudedamosios dalys naudojamos gaminyje. Kai kurie iš dažniausiai pasitaikančių kačių ėdalo ingredientų yra šie: Mėsa ir mėsos šalutiniai produktai: Tai labai dažna kačių ėdalo sudedamoji dalis, naudojama kaip pagrindinis baltymų šaltinis. Jis gali būti gaunamas iš paukštienos, žuvies ir graužikų. Grūdai: Grūdai yra geras angliavandenių ir ląstelienos šaltinis, jų galima gauti iš kukurūzų, kviečių ir ryžių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *