Paskelbta Pakomentuoti

Nauji butai Vilniuje – į kokius kriterijus atsižvelgti renkantis?

Nauji butai Vilniuje stebina milžiniška savo pasiūla, tad rinktis tikrai turėsite iš ko. Galbūt jus sudomins nauji projektai šalia Vingio parko ar vingiuojančios Neries krantines? O gal didžiausią dėmesį skiriate dizainui ir būsto išplanavimui? Norite keltis į kotedžą, o gal gyventi arčiau centro? Viskas įmanoma, svarbiausia – nusistatyti aiškius kriterijus ir priimti ne emocijomis, o racionaliu protu pagrįstą sprendimą.

Nauji butai Vilniuje ir jų kaina

Nauji butai VilniujeKas be ko, būsto kaina yra vienas svarbiausių kriterijų, kurį vertiname rinkdamiesi savo svajonių namus. Iš tiesų, kaina dažniausiai tampa lemiamu sprendimu, pvz., dažnas pirkėjas sako, kad norėtų gyventi nuosavame name, tačiau negali jo įpirkti, todėl renkasi butą. Kadangi nauji butai Vilniuje taip pat reikalauja nemažų investicijų, ieškoma senos statybos daugiabučio pasiūlymų. Iš kitos pusės, NT brokeriai pataria neapsiriboti pirminiais skaičiais. Žinoma, senos statybos butas kainuos pigiau, tačiau turėsite investuoti į kapitalinį jo remontą, be to, labai greitai gali prireikti papildomų išlaidų renovacijai, inžinerinių tinklų atnaujinimui ir pan. Taip pat, reikėtų atsižvelgti ir į tai, ar nekilnojamąjį turtą pirksite iš turimų lėšų ar prašysite būsto paskolos. Jei galvojate apie pastarąjį variantą, atkreipkite dėmesį į tai, kad naujos statybos butus kredito teikėjai vertina kur kas palankiau, suteikdami geresnes paskolos sąlygas.

Gyvenamoji aplinka

Nepamirškite, kad namai neapsiriboja sienomis. Labai svarbu įvertinti ir tai, kurioje aplinkoje gyvensite. Jei laisvu laiku mėgstate pasivaikščioti ramioje gamtos apsuptyje, puikus sprendimas – šalia Vingio parko esantys butai. Jei vertinate miesto ritmą ir senamiesčio gatves, verta ieškoti arčiau centro esančių namų. Taip pat svarbu pagalvoti ir apie tai, ar susisiekimas su darboviete, vaikų vežimas į mokyklą ar užklasinę veiklą nekels jums papildomų rūpesčių.

Komfortas ir patogumas

Kad nauji butai Vilniuje užtikrintų maksimalias komforto sąlygas, būtinai įvertinkite būsto dydį ir išplanavimą. Įsitikinkite, kad jūsų naujieji namai suteiks tiek erdvės, kiek jums jos reikės, ypatingai tuo atveju, jei planuojate šeimos pagausėjimą. Tiesa, kaip teigia NT brokeriai, kartais apsiriboti vien kvadratūra taip pat nereikėtų – erdvus būstas gali būti išplanuotas neracionaliai ir nepraktiškai, o mažesnės kvadratūros sprendimas idealiai atitikti tiek vieno asmens, tiek didesnės šeimos poreikius. Būtinai įvertinkite ir tokius niuansus kaip balkono ar terasos dydis, į kurią pusę nukreipti miegamojo langai, kokio dydžio yra vidinis kiemas, ar jūsų vaikai čia žaisdami jausis saugiai, ar turėsite vietą automobiliui ir pan.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *