Paskelbta Pakomentuoti

Geriausios tarpusavio skolinimo platformos Lietuvoje

Vienas naujausių ir unikaliausių būdų gauti paskolą yra taip vadinamos tarpusavio skolinimo platformos. Anglicizmas būtų p2p platformos, nuo žodžių peer to peer, kas reiškia iš žmogaus žmogui. Bet visur dažniausiai yra naudojamas lietuviškas pavadinimas, tad tą daryti stengsimės ir mes. Kuo ypatingos šitos platformos ir kokia jų funkcija? Ar geriau skolintis iš kredito įmonių, bankų ar šitų platformų? Kiek ir kokių tų platformų yra? Kurios iš jų yra geriausios?

Tai yra labai svarbūs ir aktualūs klausimai, nes daugelis dar nėra susidūręs su šiomis platformomis ir vietoje paskolos iš žmonių renkasi labiau įprastas kredito įmones. Bet be reikalo. Pasiskolinti per šitas platformas nėra labai jau sudėtingiau, o kainos ten dažniausiai yra daug įkandamesnės. Todėl trumpai susipažinkime suo šiomis unikaliomis įmonėmis, o tuomet pažiūrėsime kur geriausia gauti paskolą norint tą padaryti kuo pigiau.

Kas tos p2p platformos?

Paskolos iš žmoniųTai – įmonės, kurios tarpininkauja tarp skolintojų ir skolininkų. Jų darbas – suteikti erdvę, kurioje galėtų sąveikauti šios dvi pusės siekdamos geriausio susitarimo laisvo pasirinkimo, laisvos rinkos sąlygomis. Sukūrę tokią erdvę, kurioje yra pašalinama kaip įmanoma daugiau trukdžių tokiai sąveikai, joje sėkmingai gali veikti abi pusės. Tą užtikrina ir įmonės atranka, kurioje jie įvertina visas gaunamas žmonių paraiškas ir atrenka tik tas, kurios atrodo kokybiškiausios ir turi mažiausią tikimybę būti prarastos.

Tai naudinga visiems: tarpininkaujanti įmonė gali užsidirbti pelną – tarpininkavimo mokestį, skolintojai gali užsidirbti investuodami į paskolas net mažiausias sumas, o skolininkai gali gauti paskolas geresnėmis sąlygomis nei gautų kitur.

Žemiau pateiksime savo poros platformų įvertinimą bei pateiksime nuorodas į šių platformų apžvalgas, klientų atsiliepimus ir faktinę informaciją, kuri pravers norintiems gauti paskolą per kurią nors iš šių platformų.

Geriausia platforma – „Finbee“

Jei reikėtų išskirti vieną platformą, kuri šiuo metu yra ryškiausia dėl įvairių priežasčių, tai mes būtinai išskirtume „Finbee“, kuri yra UAB „Finansų bitės“ valdomas verslas. Šiuo metu ji yra sparčiausiai auganti platforma, kiekvieną dieną pritraukianti vis daugiau klientų ir investuotojų.

Jos siūlomis sąlygos yra labai patrauklios lyginant jas su kitomis kredito bendrovėmis ar net bankais. Palūkanų norma nėra pati mažiausia, bet tai atperka maži kitų paslaugų mokesčiai bei pigus refinansavimas.

Norėdami susipažinti su „Finbee“ paskolomis, kitomis paslaugomis, jų kainomis bei gauti išsamesnį įvertinimą apie šią platformą, siūlome skaityti čia: apie „Finbee“.

Verta paminėjimo – „Paskolų klubas“

„Paskolų klubas“ yra seniausia tarpusavio skolinimo platforma, kuri sugebėjo per savo veiklos laikotarpį užsitarnauti kokybiškis ir solidžios įmonės įvaizdį. Per tą patį laikotarpį taip pat buvo pritraukta daugybė investuotojų ir paskolos gavėjų, kurie sėkmingai naudojasi šia platforma ir šiandien.

Turbūt verčiausias dalykas apie „Paskolų klubą“ yra jų palūkanų norma. Ji didžiuojasi galėdami pasiūlyti vienas mažiausių palūkanų tarp visų vartojimo paskolų, nepriklausomai nuo davėjo: greitieji kreditai, kitos paskolos iš žmonių, paskolų refinansavimas ir kitos yra pigiausios būtent „Paskolų klubas“, todėl žmonės vis dar renkasi šią platformą.

Žinoma, norėdami detaliau susipažinti su siūlomų vartojimo paskolų ar refinansavimo kainomis, spauskite ant šios nuorodos ir būsite nukreipti kur galėsite pasidomėti platforma bei gauti paskolą, jei toks bus jūsų poreikis: apie „Paskolų klubą“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *